Saturday, August 29, 2015

Tutvustan meie meeskonda

Mõtlesin, et ehk on teie seas inimesi, keda huvitab rahvusvahelise pärimuspeo Baltica korraldusmeeskond. Meeskonnaks nimetamine oli siiani suhteliselt suur väljakutse, kuna meie laua taga istusid seni vaid naised. Möödunud nädalal liitus meie mõnusa pundiga õnneks ka üks mees :)

ENE LUKKA-JEGIKJAN korraldab igapäevaselt Folkloorinõukogu büroos töötades koolitusi, mis sel, eeloleval hooajal 2015-2016 keskenduvad oma kodukandi pärimuslikule jaaniajale - kommete ja tavade tutvustamisele, pidutsemisele koos vastavate laulude-tantsude-mängudega. Koolituskalendri, mis teenib suvise suure pärimuspeo huvisid, leiate meie kodukalt.

Teine Folkloorinõukogu usin bürootöötaja on MERJE MÜÜRSEPP, kes toimetab majanduslike küsimuste rindel ning hoiab meie peo eelarve tasakaalus. Igapäevaselt on Merje Eesti Folkloorinõukogu tegevjuht.

Kogu info läbi meediakanalite jõuab teieni meie tubli avalike suhete juhi, KRISTIN VILJAMAA hoolika pilgu alt tulles. Kristin töötab igapäevaselt Eesti Draamateatri administraatorina. 

Eesti Folkloorinõukogu juhatuse esimees KATI TAAL on meie rahvusvaheliste suhete juht, kes igapäevaselt töötab Põlvamaa folkloloorikuraatori ja Rahvakultuuri Keskuse rahvakultuuri spetsialistina Põlva maakonnas. 

Meie uus ja värske meeskonnaliige, SIIM SARV, on tuntud kui entusiastlik ja alati kohal viibiv rahvakultuurihuviline, pillimees ja õpetaja. Oleme uhked värskete ideede ja Siimu panuse üle!

Mind, KRISTA SILDOJAT, te juba tunnete :) Tutvustasin ennast blogi esimeses sissekandes.

Kõik me elame oma südame sisetunde järgi esivanematelt päritud teadmistele ja oskustele tuginedes. Laulame regilaule, mängime erinevaid rahvapille, teeme käsitööd, tantsime, armastame oma kodukanti ning kutsume ka kaaslasi selle Ilusa Ilmaga sõbraks saama.

* * *


Paikadel, kohtadel on meie tublideks abilisteks maakondlikud folkloorikuraatorid, levitades sõna ja aidates 2016. aasta Eestimaa jaanitulesid korraldada. Kõik kontaktid on leitavad meie kodukalt.  

No comments:

Post a Comment